PR+CON: Hudební hry na Festivalu Fantazie.....už zase

Článek od: Anonym - 01.04.2011

Rok se s rokem sešel a opět vás chceme pozvat k nám na Hudební hry. Proč by jste k nám měli zavítat a co pro vás chystáme? To co vždycky a pár novinek navíc. Chcete vědět víc?

Stanoviště budou trošku obměněná oproti minulému roku. Také chceme návštěvníkům nabídnout větší komfort v našich prostorách. Ve stavu zvažování je dokonce i sprcha pro osvěžení v horkých letních dnech. Také malé technické stanoviště pro ty, kteří by si rádi stáhli nějaké písničky  do své Stepmanie. A dá-li ten nahoře tak třeba i více židliček.

Tak a teď už k samotným stanovištím. Největší a co se návštěvnosti týče a nejoblíbenější stanoviště......tadáááá osvědčený Quad, na kterém mohou ťapat čtyři hráči najednou.

Dál velká stále stoupající hvězda Rockband. Dostupný bude LEGO Rockband, Beatles Rockband. Případně některá z Guitar Hero verzí.

Když už jsme zmínili Guitar Hera, tak ani na tohle stanoviště nesmíme zapomenout. K dispozici bude Guitar Hero 2, 3, 5, 6, Aerosmith. A jelikož Harmonix pár dní po PragoFFestu oznámil ukončení vývoje Guitar Hera, možná si dáme i nějaké důstojné rozloučení a vzdáme hold této hře.

PIU, piješ, pijeme. Nebojte je to jen další stanoviště. PIU je zkratka pro Pump It Up nebo jak se vžilo na FF „takový ty šikmý šipky“.

Po úspěchu na PragoFFestu necháváme stanoviště Para Para Paradise. Růžové bábovičky se osvědčili a vy nad nimy štastně máváte packama a tancujete.

Kdo se nevejde na Quad, nemusí zoufat. Bude i stanoviště s DDR X a DDR Extreme. Jedno z nich bude umístěno zákeřně do zadních místností, takže intimní atmosféra na ztrapňování zaručena.

Singstar.....nebude a nikdy nebyl. My totiž máme Ultrastar :-). Je to to samé jen do Ultrastaru si nasypeme co chcem, takže pro vás máme víc songů k ničení vašich hlasivek a našich uší. Budou i papírové seznamy s písničkama a interpretama. Takže zatímco kamarádi zpívají, vy zákeřně hledáte co jim dál pustíte.

Beatmania IIDX. Jo to je ten strašně kchůl DJ pultík. Tak ten bude taky. Verze 16 čili Empress, 17 - Sirius a když bude Xsoft hrozně pilnej a skvělej a vy všichni ho budete bombardovat emailama, tak třeba  i 18 - Resort Anthem.

Hatsune Miku: Project Diva. Ou jé! Na tohle se těším asi nejvíc. Budete muset omluvit sníženou kvalitu obrazu, jelikož je to původně pro PlayStation Portable. Xsoft si dal tu práci a předělal tuhle lahůdku do PC verze. Součástí stanoviště bude i návod jak hrát a hezká hosteska Sniper :-).

Tolik tedy ke stanovištím. Slíbit můžeme i komunikativní a milé hlídače(a hlídačky) včetně nás tří, tedy mě (Ithil), Snipera a Xsofta. Více o nás najdete na našem webu www.hudebnihry.cz

Turnaje budou! A bude jich dost. Zase je bude páchat Sniper. Takže jen rychlá rekapitulace:

  • Guitar Hero medium, hard
  • Rockband medium (doufám, že letos si dáte záležet i na kostýmech)
  • Ultrastar
  • Quad medium, hard, funny
  • Turnaj vedoucích FF (tohle bude celkem zajimavé, pokud chcete vidět Vaška Pravdu na padu tak určitě doražte)

A nakonec vám slíbíme ještě přednášky, diskotéku, příležitostnou Dance Evolution, spoustu zajímavých oblečků co si Ithil přiveze, krásné počasí, štastného Snipera, chutné tousty, růžové balónky, zajímavé ceny, sladkou medovinu, pečené prasátko a mnoho dalšího.

Více na www.hudebnihry.cz a http://www.festivalfantazie.cz/ff/

Tento článek za Hudební hry spáchala Ithil

Přidat komentář