PR+WEB: Na Fanzine.cz odstartoval herní pořad s názvem GameShow

Článek od: Anonym - 25.09.2011

Ve středu 14. září vyšel druhý pilotní díl herního pořadu Týden ve hrách a technologiích, který už příští středu překřtí na GameShow. Bude vycházet každou středu v 16:00 v rubrice Technologie a hry, která je společná pro studentský magazín Topzine.cz a jeho sci-fi mutaci Fanzine.cz.

„Náš pořad se nesnaží napodobovat současné televizní pořady věnované hrám, jdeme úplně jinou cestou, nazpaměť naučené texty odříkané do kamery by totiž naše čtenáře nebavily,“ říká jeden z tvůrců pořadu, Marek Jedinák.

Na druhý pilotní díl pořadu se můžete podívat na: http://www.topzine.cz/video-zdrbali-jsme-hry-dead-island-call-of-juarez-i-steva-jobse!

Natáčení pořadu probíhá pokaždé v jiné části Prahy. Zatímco první díl vznikal v lokalitě Železničního mostu, druhý díl se přesunul pod Barrandovský most. Očekávaný díl, který se objeví v rubrice Technologie a hry na Topzine.cz ve středu 21. září s úderem čtvrté hodiny odpolední, se natáčel na přehradě Prokopského potoka.

Onen zmiňovaný třetí díl se bude zabývat novinkami Warhammer 40 000: Space Marine, NHL 12 a From dust.

„Jedná se o diskuzi herních publicistů nad jednotlivými tituly, kde se střetávají jejich různé pohledy. Závěrem pořadu se představují ceny, které mohou čtenáři vyhrát v soutěži. Podobná diskuze ve formě videa bude na Topzine.cz k vidění také každý první den v měsíci o hře měsíce,“dodává Marek Jedinák.

Topzine.cz je internetový magazín pro studenty a mladé lidi do 30 let. Vznikl v symbolické datum 9. 9. 2009, dnes ho provozuje společnost CzechNetMedia s.r.o. a jeho návštěvnost přesahuje čtvrt milionu absolutně unikátních uživatelů měsíčně.

Přidat komentář