PR+WEB: R(e)voluce na knižním trhu začíná!

Článek od: Anonym - 20.10.2011

R(e)voluce na knižním trhu začíná!

S radostí zasloužilých knihomolů a vášnivých čtenářů oznamujeme příchod jednoho z prvních ryze elektronických vydavatelství: freetim(e)publishing. Zaměřujeme se na zajímavé tituly, které ve Vaší domácí knihovně určitě nenajdete. Ptáte se proč?

Je to jednoduché - naše knihy totiž nikdy nespatřily papír, vydáváme je exkluzivně v elektronické podobě.

Nabízíme tituly určené pro Váš volný čas, knihy, které vás (i nás) baví. A vydávání e-knih je zároveň i naším koníčkem.

Proto se jmenujeme freetim(e)publishing.

K vydávaným autorům se chováme jako k dobrým přátelům: 70% z prodeje knihy (po odečtení distribučních poplatků) patří jim, za zbytek se postaráme o odbornou redakci, korektury i propagaci. A snad nám zbude i na kávu ke čtení…

Všechny naše tituly distribuujeme prostřednictvím portálu www.palmknihy.cz (sociální DRM) ve formátech Epub, Mobi a PDF, které přečte 99% čteček dostupných v ČR. V těchto dnech intenzivně jednáme se společností Apple – chceme jako první v Čechách vstoupit do portálu iBookstore (součást iTunes) a nabízet zde komerční elektronické knihy.

Elektronické knihy máme rádi. A chceme maximálně podpořit český trh s nimi, proto je nabízíme za cenu jednoho průměrného oběda (+ pivo či káva).

První dva tituly našeho vydavatelství jsou:

Martin Němec – O Ženách (a mužích)

Hravé fejetony známého hudebníka (Precedens, Lili Marlene), výtvarníka a spisovatele na nekonečně inspirativní téma.

Leoš Kyša – Válkotvůrci

Povídky neohroženého novináře – insidera (Reflex, Týden, Instinkt) a také autora oceňovaných sci-fi románů (Poutník z Mohameda a Alláhův hněv), kladou znepokojivé otázky týkající se žhavých témat současnosti. Nedávno je vysílal Český rozhlas (Leonardo) a čtenářům budou k dispozici i jako audiokniha!

Neleníme a už teď připravujeme např. sbírku dosud nevydaných povídek nestora české fantastiky Miroslava Žambocha či Naprosto Netradiční kuchařku bloggerky Jarky Sedláčkové. Titulů bude mnohem více, ale zatím je to naše tajemství a věřte, že budete příjemně překvapeni!

V případě většího zájmu Vám poskytneme naše Amazon Kindle, vše je o dohodě.

Pokud budete mít jakékoliv další otázky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám zajistíme i rozhovory s našimi autory, nic není problém.

Díky moc za Vaši pozornost!

Přidat komentář