Nové tituly z nakladatelství CREW

Článek od: Redakce - 09.12.2016

Franka Millera, autora tak proslulých titulů jako je Návrat temného rytíře, Sin City či 300, asi není potřeba blíže představovat. Nyní přichází na český trh další z jeho zásadních počinů, psychedelická Elektra, jejíž jedinečnou vizuální podobu má na svědomí originální Bill Sienkiewicz:

Elektra: Atentát
Seznamte se s Elektrou Nachiosovou. Je to úchvatná mladá dáma, která během svého života vystřídala mnoho neméně úchvatných rolí: Gymnastka. Mistryně bojových umění. Nindža, Atentátnice. Jenže tato záhadná žena, která byla vycvičena ve smrtonosných uměních nindžucu a proslula jako nejnebezpečnější zabiják světa... je nyní mrtvá.
Nebo není?

Překlad Darek Šmíd, kniha obsahuje 264 barevných stran, ukázky:
http://www.crew.cz/galerie-detail.php?id_galerie=1043&pr=161125
Další bližší informace naleznete na našich stránkách:
http://www.crew.cz/vydali-jsme-detail.php?id=834&pro=d&pr161125

 

Vaší pozornosti bychom dále rádi doporučili:

Gunsmith Cats 4
Finále akční mangy, vedle které vypadá Rychle a zběsile jen jako záznam honičky dvou dětských tříkolek natočený na domácí kameru! Přichází impozantní závěr kultovní série, ve kterém dojde nejen na obvyklý mix nadupaných kár a explozivních přestřelek, ale navíc vás nechá slavný tvůrce Keniči Sonoda nahlédnout do své dílny. Najdete tu jak jeho krátké stripy, tak původní komiks „Riding Bean“, který celou řadu Gunsmith Cats inspiroval.

Překlad Anna Křivánková, kniha obsahuje 476 černobílých stran, ukázky:
http://www.crew.cz/galerie-detail.php?id_galerie=1041&pr=161125
Další bližší informace naleznete na našich stránkách:
http://www.crew.cz/vydali-jsme-detail.php?id=832&pro=d&pr161125

Přidat komentář