SOUTĚŽ speciál o lístky na Vienna Comic Con

Článek od: Redakce - 06.11.2017

Máte už nějaké plány na víkend 18. - 19.11. 2017? Nebojíte se nových a neotřelých zážitků? Jste ochotni vycestovat nejen za hranice všedních dnů (s Čedokem), ale taky za hranice naší malé zemičky? Chtěli jste se někdy podívat na zahraniční Comic Con? Do USA je to pořád ještě strašně daleko?

Pokud jste na naše otázky odpověděli ANO, přečtěte si dobře následující text, zvažte svoje možnosti a všechna pro a proti... a pak nám napište.

No a jestli si štěstěna usmyslí a usedne na vás (a ještě na jednoho dalšího soutěžícího), můžete se spolu s ní podívat na VIENNA COMIC CON do (překvapivě) Vídně. Budou mít plno zajímavých hostů a všeho možného, jak už to na takových akcích chodí. Nakolik bude jazykové prostředí English (nebo Czech) friendly, těžko říct. Ale kdo chce trochu dobrodružství... a minimálně dívat se určitě bude na co!

Blíže si program můžete prohlédnout zde. Stránky mají anglickou a německou jazykovou mutaci.

V soutěži můžete vyhrát dvakrát dva lístky na tuto akci (jeden pár jen na sobotu a jeden pár na celý víkend) za pouhou odpověď na otázku:

  • Proč bychom měli poslat ty lístky zrovna vám?

Svoje odpovědi posíljete na známou adresu sardensoutez@centrum.cz do nedělní půlnoci 12.11.2017, do předmětu uveďte Vienna Comic Con a nezapomeňte na svoje jméno a korespondenční adresu včetně telefonního čísla. Hned v pondělí vyřídíme výhru a mailem (plus sms) se s vámi spojíme. Důležité je potvrdit nám přijetí výhry zpět, abychom měli jistotu, že o výhře víte. Lístky se pak musí poslat obratem.

Ještě rekapitulace:

1x dva lístky na sobotu 18.11.

1x dva lístky na celý víkend 18. - 19.11.

Veškeré další náklady na cestovné, ubytování i stravu si už musí výherci hradit sami, stejně jako by to bylo v případě výhry lístků na jakoukoli akci tady v Čechách.

 

 

Přidat komentář