POZVÁNKA: Křest nové knihy Julie Novákové

Článek od: Redakce - 10.04.2018

Světy za obzorem, které napsala Julie Nováková se oficiálně vydají na svou pouť knižním vesmírem již tento pátek. Přijďte je pokřtít do Galerie Národní technické knihovny. A hned tady se můžete navnadit krátkou ukázkou z jedné povídky.

REPORTÁŽ: Křest křižníku Thor

Článek od: Jan Kovanic - 07.05.2013

A stalo se tak, jak se má každá loď správněně pokřtít: totiž šampaňským. I když v tomto případě nejde přímo o loď, ale o román našeho žijícího klasika sci-fi Františka Novotného. A proto se tak nedělo v loděnici, avšak pod dohledem Dariona v klubu Krakatit, v patře nad stejnojmenným knihkupectvím v pražské Jungmannově ulici.

PR+AKCE: Křest knihy Štěky Broka Špindíry

Článek od: Anonym - 29.11.2012

Tato kniha je skvělým důkazem, že i v místních podmínkách mohou vznikat komiksové stripy, které si svou nápaditostí, provedením a především vtipností v ničem nezadají se světovou špičkou.

REPORTÁŽ: Hľadanie novej identity Istroconu

Článek od: Martin Kochlica - 27.09.2012

Tento rok som sa rozhodol poňať návštevu Istroconu trochu inak, dospelejšie. Veď ide o akciu, ktorá je tu od roku 1988. Za tú dobu si con vydobyl slušnú prestíž a navštevujú ho takmer všetky vekové ročníky. Navyše okrem  už tradičného dvojčaťa (a vlastného reinkarnátora) Comics Salónu, pribudol tento rok do partie aj nemenej legendárny Parcon.

AKCE: Pozvánka na prednášku a krst antológie Čas hrdinov

Článek od: Anonym - 20.09.2012

Zoo Bohnice pozýva fanúšikov fantastiky na prednášku o obetavom, až hrdinskom nasadení skupiny dobrovoľných veterinárov – záchranárov v projekte Čas hrdinov, ktorá sa bude konať 22. 9. o 13:00 hod. v bratislavskom Istropolise, počas festivalu Istrocon/Parcon/Co­mics Salón 2012.

KŘEST: Jak pan Spejbl prášil

Článek od: Anonym - 17.09.2012

Slavnostní křest knihy „Jak pan Spejbl prášil“ se uskuteční 20. září 2012 od 16 hodin v Paláci knih LUXOR (Václavské nám. 41, Praha 1 – 1. patro). Na této akci se budete moci setkat s oběma autory Helenou Štáchovou a Miki Kirschnerem, hosty Martinem Kláskem a Michalem Bartákem. Akci si nenechají ujít ani hlavní protagonisté – pan Spejbl, Hurvínek a Mánička...

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Křest