SOUTĚŽ: II. Hororová soutěž Necronomiconu

Článek od: Anonym - 08.04.2013

Server Necronomicon (www.horor-web.cz) pořádá literární „Hororovou soutěž Necronomiconu“ o nejlepší hororovou povídku na vybrané téma. Jedná se o druhý ročník naší soutěže a rádi bychom znovu rozproudili vaši imaginaci a zákoutí vaší spisovatelské mysli. Tématem druhého ročníku soutěže je: „Hororová dovolená“. Povídku můžete pojmout, jak chcete, ale podmínkou je, že se musí jednat o povídku hororovou. Povídka zároveň musí splnit následující podmínky:

  1. Maximální délka 10 normostran (tzn. zhruba 18 000 znaků).
  2. Příběh se musí odehrávat na dovolené, případně během příprav na dovolenou či z jejího návratu. Pokud jsou postavami děti, může se jednat o prázdninovou cestu.
  3. Povídka musí být psána v českém jazyce.
  4. Povolené jsou jakékoli prvky, které souvisí s hororem, nebráníme se ani násilí, gore, naturalismu a erotickým scénám, odmítáme jakékoli propagandistické povídky a čistou pornografii.
  5. Uzávěrka soutěže je 30. září 2013. Své soutěžní příspěvky prosím zasílejte na emailovou adresu martin.stefko@horor-web.cz.
  6. Poslední podmínka je naše stálé přání a naděje – posílejte nám originální povídky, které jsou strašidelné.
  7. Se zasláním povídky na výše uvedený email souhlasíte s jejím zveřejněním na našem serveru po skončení soutěže.

Soutěží se o ceny, kdy tříčlenná porota vybere nejlepší tři povídky, které dostanou ceny:

  1. místo: Reklamní předmět(y) Necronomicon + finanční odměna 1 000 Kč
  2. místo: Reklamní předmět(y) Necronomicon + finanční odměna 500 Kč
  3. místo: Reklamní předmět(y) Necronomicon

Co budou přesně reklamní předměty, to ještě upřesníme.

Vyhlášení soutěžních výsledků bude na Halloween 2013, tedy 31. října 2013. Všem přejeme hodně štěstí a doufáme ve velkou účast podobně, jako tomu bylo v prvním, vánočním ročníku naší soutěže.

Komentáře

Já vím, že je těžké shánět ceny pro vítěze, ale což takhle hororovou knihu? Jakoukoli. Reklamní předměty, pokud by nešlo o tričko, moc povzbuzení do psaní nepřinesou.

Přidat komentář