PR+FILM: Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic poběží o týden dříve!

Článek od: Anonym - 07.02.2013

TISKOVÁ ZPRÁVA - IMAX Praha, Česká republika | 7. února 2013

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic poběží o týden dříve!

Nepohádková a poměrně divoká verze Jeníčka a Mařenky, nový film Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic, bude k vidění týden před svou oficiální českou premiérou. V týdenní předpremiéře ho ve 3D bude uvádět jediné české kino IMAX v Praze na Flóře.

Jak moc zábavný a krvavý je přerod z klasické pohádky do akční fantasy, mohou nedočkaví diváci zjistit s předstihem a k tomu v opravdu velkém stylu obřího plátna. 

Já a moje sestra? Máme určitou minulost,“ říká Jeníček s tváří Jeremyho Rennera známého z poslední Mission Impossible nebo z Avengers, Mařenku hraje Gemma Arteton, bondgirl z Quantum of Solace.

Do široké distribuce českých kin vstoupí Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic 28. února, v kině IMAX pak poběží v exklusivním předpremiérovém uvedení už od čtvrtka 21. února a to každý den.

Uvedení filmu v kině IMAX bude zároveň časově omezené. Hned od 21. února obsadí odrostlí Jeníček s Mařenkou všechny časy v programu kina, už po dvou týdnech, 7. března, je v něm vystřídá 3D spektákl Mocný vládce OZ režiséra Sama Raimiho.   

Jeníček a Mařenka jsou opravdu zábavná podívaná plná 3D efektů. Na plátno kina IMAX proto patří a je to současně kino, kde má takové předpremiérové uvedení opravdu smysl,“ říká k předpremiéře filmu v kině IMAX Pavel Novák společnosti Bontonfilm, která má snímek v distribuci.

V kině IMAX od 21. února 2013.

O FILMU

Legendární pohádka se mění, z temného pohádkového příběhu se stává zábavnou akční podívanou s rychlým spádem, prohnanou, zlověstnou, moderní a vzrušující. Výsledkem je ztřeštěné akční hororové dobrodružství Jeníček a Mařenka:Lovci čarodějnic.

Příběh začíná 15 let poté, co sourozenci Jeníček  a Mařenka utekli čarodějnici, která navždy změnila jejich životy … a poskytla jim chuť krve. Nyní dospěli v tvrdošíjné skvěle vytrénované lovce, kteří jsou stoprocentně rozhodnutí sledovat a zničit čarodějnice ve všech tmavých lesích – odhodlaní k odplatě. Ale jakmile se začne blížit neblaze proslulý „krvavý“ úplněk a malé dřevěné městečko začne čelit noční můře v podobě únosů nevinných dětí, Jeníček a Mařenka stanou tváří v tvář zlu horšímu, než představuje jakákoliv čarodějnice, kterou kdy lovili – ďáblu, který by mohl být klíčem k tajemství jejich děsivé minulosti.

V hlavních rolích se představí Jeremy Renner, Gemma Arterton, Famke Janssen a Peter Stormare.

Přidat komentář