Obrázek uživatele Redakce

Historie

Členem již
8 let 6 měsíců

Moje příspěvky

Zveme vás na autogramiádu Haniny Veselé spojenou se křtem knihy Krev teče vždycky červená.

Název knihy nikomu nezůstane nic dlužen! Čekají na vás spletité vztahy s krvavým koncem, notná porce intrik a řežba, po které si budete muset dát panáka.

Druhý díl sardenské vánoční soutěže je zde a Baklyho vystřídá Hitokiri. Račte soutěžit!

Druhý díl komiksu Černá palice poodhalí roušku tajemné minulosti i nejasné budoucnosti hlavních postav

V listopadu nabízí nakladatelství Comics Centrum svým čtenářům Tomb Raider Archivy S.4 – čtvrtý svazek akčního komiksu o kultovní ženské hrdince.

Až se Ježíšek zeptá, co jste dělali na podzim, můžete klidně říct, že v audikonihách máte jasno. Vydavatelství OneHotBook má pro vás spoustu tipů, které ještě stačí vyjít do Vánoc a mohly by případně posloužit jako pěkný dárek do ouška.  Nebo byste si prostě jenom v aktuální záplavě nových literárních titulů rádi udělali přehled o tom, co ještě dalšího během podzimu vyjde.

3...2...1... Vánoční soutěž začíná

Nakladatelství Mystery Press má pro vás další příběh neohroženého genealoga Jeffersona Taytea. Nechte se navnadit ukázkou...

Československý fandom vyhlašuje 38. ročník literární soutěže Cena Karla Čapka.

U příležitosti 100. výročí vzniku Československa vydává renomované nakladatelství Mystery Press nikátní knihu: na motivy skutečných událostí napsanou historickou krimi Tomáše Bandžucha Dlouhý krok do tmy, která se odehrává v Podkrkonoší na podzim roku 1918…

Stránky