SOUTĚŽ: Vyhodnocení soutěže Connie Willisová, O psu nemluvě

Článek od: Monika Slíva - 07.06.2013

Celkem přišlo 26 odpovědí. Tentokrát jsme ale bohužel museli pár z nich vyřadit, protože někteří z vás odpověděli pouze na jednu část naší otázky. A jakéže byly správné odpovědi? Ta lehčí část byla samozřejmě Anglie (nebo chcete-li Velká Británie) a nikoli pouze Londýn, jak se někteří ze soutěžících také mylně domnívali. A na první část otázky byla nejjednodušší odpověď cestování časem. Ale i jakákoliv kombinace vlastních slov a anotace byla uznána též!

A kdo se tedy vydá na cestu do viktoriánských dob? Vítězem se stal:

Robert Štěpánek z Prahy

Robertovi gratulujeme! A vy ostatní nesmutněte, právě teď probíhá další soutěž o román Město!


Pokud sledujete dění v našem malém českém SHHF rybníčku, jistě jste zaznamenali výsledky letošních cen Akademie SFFH. Cenu O nejlepší loňskou vydanou sci-fi knihu vyhrála Connie Willisová a O psu nemluvě. Kniha, která byla napsána před mnoha lety, má stále co říct současným čtenářům a rozhodně stojí za přečtení. Nakladatelství Triton nám k této příležitosti poskytlo soutěžní výtisk, takže můžeme oslavit její vítězství stylově a potěšit jednoho šťastného výherce. Není třeba chodit dlouho okolo horké kaše a my se tedy ptáme:

  • Co je námětem výše zmíněné knihy a v jaké zemi se příběh odehrává?

Svoje odpovědi posílejte na známou adresu sardensoutez@centrum.cz do půlnoci  4. června 2013, do předmětu uveďte O psu nemluvě a hlavně napište svoje jméno a adresu.

Komentáře

Díky redakci Sardenu i nakladatelství Triton. Kniha už má důstojné místo v knihovničce a je ve frontě k přečtení! :)

Přidat komentář