Prázdninová knižní SOUTĚŽ s Mystery Pressem: VYHODNOCENÍ

Článek od: Redakce - 15.09.2016

Prázniny jsou v trapu a s nimi i velká soutěž o knihy od Mystery Pressu. Jaké byly správné odpovědi a kdo si přečte skvělou knihu?

 

1) Hlavní hrdinka příběhu KDYŽ PADNE NOC se jmenuje Sandy Tremontová.

Výherce: Blanka STÁRKOVÁ z Králova Háje

 

2) Knihu PODFUK přeložila do češtiny Alžběta Lexová.

Výherce: Majka SPÁČILOVÁ z Vážan nad Litavou

 

3) Autor knihy PŘÍPAD PEGASUS  G. Loomis se kromě psaní živí jako právník. Živil se i jako závodní automobilový jezdec a pilot komerčních letadel.

Výherce: Pavel ŠIMEK ze Starých Pavlovic

 

4) Hlavní postava knihy HLUBOKÝ HROB Jefferson Tayte je povoláním genealog.

Výherce: Jitka KIMLOVÁ z Prahy

 

Výhercům gratulujeme a přejeme pěkné čtení. Všem ostatním děkujeme za účast, tentokrát byla skutečně nebývalá a to moc těší jak nás v redakci Sardenu, tak i (a to hlavně) v nakladatelství Mystery Press. Čili vám už teď můžeme "prozradit" a navnadit vás, že se vbrzku dočkáte nějakého dalšího soutěžení s tímto nakladatelstvím a jeho knihy nevidíte na našich stránkách naposledy.

 

 

P.S. PRO ZCELA ENORMNÍ ZÁJEM O KNHY OD MYSTERY PRESU JSME VÁM PRODLOUŽILI TERMÍN SOUTĚŽE AŽ DO KONCE TOHOTO TÝDNE, TJ. DO 4.9. 2016!

Poslední ČTVRTÁ kniha do soutěže je úplně čerstvou novinkou, na které ještě ani nestihla oschnout tiskařská barva. Jak si můžete přečíst v upoutávce na knihu, která vyšla včera na Sardenu, je Hluboký hrob volným pokračováním série knih od Steva Robinsona. Hlavní hrdina Jefferson Tayte je tentokrát součástí příběhu, který v pasážích z minulosti zavede čtenáře do Británie za druhé světové války. Chcete si zasoutěžit? Že se vůbec ptáme:-) Ale ano! My se ptáme:

  • Jaké je povolání Jeffersona Tayta, hlavního hrdiny Hlubokého hrobu a Stop v krvi?

Svoje odpovědi na ČTVRTOU otázku posílejte na známou adresu sardensoutez@centrum.cz do půlnoci 4.9.2016, do předmětu napiště Hluboký hrob a nezapomeňte na svoje jméno a korespondenční adresu.

 

Řád Templářů údajně zanikl roku 1312. Ale co když ne? Možná stále existuje a střeží tajemství, které by mohlo otřást vírou milionů lidí…
Americký právník Lang Reilly přijde během podezřelého výbuchu v malebné pařížské čtvrti o sestru. Pustí se do pátrání po skutečné příčině exploze, jenže někdo si očividně nepřeje, aby pravda vyšla najevo, a Langův život se ocitá v ohrožení. Zdá se, že se všechno točí kolem obrazu, který si jeho sestra koupila těsně před smrtí. Mohl být důvodem, proč byla zavražděna? Stopy zavedou Langa přes Řím a Londýn až k ruinám templářského hradu v podhůří Pyrenejí, kde se ukáže, že zdánlivě obyčejný náboženský výjev v sobě skrývá klíč k jednomu z největších tajemství, jaké kdy lidstvo poznalo.

 Líbí se vám anotace a ctěli byste si knihu přečíst? Máte možnost! Jedná se o náš další soutěžní výtisk od nakladatelství Mystery Press. Tentokrát se můžete těšit na knihu od amerického autora Gregga Loomise s názvem Případ Pegasus.

Stačí, když nám napíšete:

  • Čím se kromě psaní ještě živí Gregg Loomis?

Svoje odpovědi na TŘETÍ otázku posílejte na známou adresu sardensoutez@centrum.cz do půlnoci 4.9.2016, do předmětu napiště Pegasus a nezapomeňte na svoje jméno a korespondenční adresu.

 

Máme pro vás v pořadí DRUHOU možnost na výhru s nakladatelstvím Mystery Press. V létě člověk potřebuje i u čtení spíš oddych než cokoli jiného a tenhle požadavek rozhodně splňuje Podfuk od Janet Evanivich a Lee Goldberga. Chcete-li si přečíst, jak to spolu půjde agentce FBI Kate O´Hareové a Nicku Foxovi, podvodníkovi na entou, stačí, když nám napíšete:

  • Kdo přeložil Podfuk do češtiny?

Svoje odpovědi na DRUHOU otázku posílejte na známou adresu sardensoutez@centrum.cz do půlnoci 4.9.2016, do předmětu napiště Podfuk a nezapomeňte na svoje jméno a korespondenční adresu.

 

Ani v srpnu jsme na vás nezapomněli se soutěžením, a protože čas dovolených je stále tu, budete i v srpnu mít možnost posílat svoje odpovědi na jednotlivé soutěžní otázky sdružné do jednoho časového bloku, který potrvá až do konce prázdnin.

A to máme pro vás navíc ještě jedno mimořádné soutěžní překvapení, které vám vyjevíme během tohoto týdne v samostatné soutěži!!!

Vzhledem k tomu, že na Sardenu nejsme žádní žánroví fundamentalisti a nepožadujeme po redakci ani po čtenářích striktní čistotu témat, můžete se na našich stránkách setkat i s detektivkou nebo thrillerem. A přesně těmto žánrům se většinou věnuje jedno ze služebně nejmladších nakladatelství na českém trhu a tím je Mystery Press. Pár recenzí na jejich knižní děťátka už jste si u nás mohli také přečíst a právě nastal čas, kdy si o knihy z tohoto nakladatelství můžete i zasoutěžit. Mystery Press patří jednoznačně mezi naše spřátelená nakladatelství a poskytlo do naší srpnové soutěže (neřekneme přesně kolik, nechte se překvapit) knih.

PRVNÍ knihou hlásící se o soutěžní otázku je Když padne noc od americké spisovatelky Jenny Milchman. Jedna rodina, dva muži zbrocení krví. A noc, která všechno změní... tak zní motto thrilleru, odehrávajícího se za mrazivé noci hluboko v horách a daleko od civilizace. Recenzi jsme vám sice zatím nenabídli, ale můžete si přečíst ukázku. A na základě toho nám potom napsat:

  • Jak se jmenuje hlavní hrdinka příběhu?

Svoje odpovědi na PRVNÍ otázku posílejte na známou adresu sardensoutez@centrum.cz do půlnoci 4.9.2016, do předmětu napiště Když padne noc a nezapomeňta na svoje jméno a korespondenční adresu.

Těšíme se na vaše odpovědi.

Přidat komentář