Obrázek uživatele frankie

Historie

Členem již
5 let 11 měsíců

Moje příspěvky

Gestapo Mars, relativně útlá kniha, která rozvířila české hvozdy sci-fi literatury. Jakmile se do ní začtete, okamžitě vám vytane na mysli srovnávání s tajuplným fenoménem brakové literatury u nás, Františkem Kotletou.

Vetřelci: Hon na brouky obsahuje osmnáct povídek světoznámých autorů, které čtenáře zavedou do vesmíru plného xenomorfů.

 Kniha rozšíří obzory fandům vetřelčího universa a některé jistě přivede k opětovnému zhlédnutí filmu Covenant. 

Gamebook Dračí hrobka je již třetí knihou z plánovaných osmi, které dohromady vytvoří fantasy gamebookový epos.

Páté číslo Modré Crwe obsahuje dokončení francouzského komiksu Třetí zákon, konkrétně se jedná o Knihu 3: Lukáš aneb Dech býka a Knihu 4: Jan aneb Den havrana.

Úplně první příběh slavného reportéra Tintina!

Středověká detektivka v komiksu.

Komiks Jail City: Město v zajetí vypráví o Robertovi, obyčejném klukovi, nepříliš prospívajícím studentovi hradeckého gymnázia, kterému zemřel otec. Aby načerpal nové síly, spolu se svou matkou na měsíc odlétá za strýcem do USA. Cestou z letiště do Altusu, typického zapadákova, se jim stane něco neuvěřitelného. Robert uvidí u kukuřičného pole indiány a při jejich sledování projde on a jeho maminka Liliana bránou času do roku 1874.

Scénarista Xavier Dorison a kreslíř Alex Alice vytvořili středověký thriller s tajemnými artefakty, tajnými spolky a nebezpečnými templáři, vše o tři roky dříve než svět pobláznila Šifra mistra Leonarda.

Modrá Crew – čtvrtletník vyznačující se minimálně stovkou barevných stran, uzavřeností příběhů v maximálně dvou číslech a hlavně, předplatitelé si sami určují, co chtějí číst.

Stránky