WEB+PR: Na Fantasy Planet začíná příběh na pokračování Et in Arcadia Ego

Článek od: Redakce - 23.04.2010

Chybí vám na FantasyPlanet.cz povídky, které tu v minulosti vycházely zcela běžně? Do doby, než povídkovou rubriku obnovíme, se vám vše pokusíme vynahradit původním sci-fi příběhem na pokračování, jehož první díl na FP vyšel 21. dubna 2010. Víc prozradí autor celého projektu Šimon Šedivák:

Rok 2012 je pro Zemi rokem velkých změn. Třetí světová válka je na spadnutí vinnou agrese Číny proti Rusku. Státy Kanady, USA a Mexica přestaly ze dne na den existovat a zrodila se Severoamerická Unie. Svět se za poslední tři roky stal velice nestálým místem. A do tohoto světa přichází Eridias, za doprovodu hromu a blesku se zjevuje uprostřed Američany okupované Káhiry, hodlaje vykonat svůj monstrózní plán. Cesta k pyramidám však vede od intrik arabského odboje, přes pomstu dávného nepřítele, až k bojovým liniím amerických vojsk. Dokáže Eridias v tomto temném tunelu přeplněném vášní, nenávistí a fanatizmem najít správnou cestu a zase pro jednou zachránit lidstvo před úplným zánikem? Zbývá pouze deset dní do osudového data 21.12.2012… a Děti času se vrací domů... Mysteriózní science fiction drama může začít!

Příběh bude rozdělen na deset částí, na novou se můžete těšit vždy 21. v měsíci. Publikováním samotného díla však nic nekončí. Seriál má vlastní web (www.horizontudalosti.cz), kde si postupně budete moci stáhnout tapety, spořiče, trailery, samozřejmě publikované epizody či vysílání Arcadia TV. U čtení si můžete pustit speciálně vybranou hudbu. Budeme se těšit na vaše komentáře a doufáme, že se vám náš seriál bude líbit…

Pavla Lžičařová

Přidat komentář