AKCE: Příběhy Impéria – hra plná záhad a kouzel

Článek od: Anonym - 29.03.2013

 

Hustá mlha zahalila studenou londýnskou uličku, ztracenou v klikatých zákoutích East Endu. Gentleman s rukou na klice se tázavě podíval na pohledného elfa v cylindru, který kývl. Natáhl revolver, jeho společník tasil šavli a rozrazili dveře pokryté kouzelnými symboly. Vnořili se do páry, která se zevnitř vyvalila, a objevili se na druhé straně v tovární hale osvětlené jen výhněmi a petrolejovými lampami. V přítmí tu lomozily velké stroje ježící se zubatými koly, převody a písty.  Jejich rachot a úpění kovu o kov zaplňovaly prostor strašlivým hlukem, který znesnadňoval orientaci a jitřil smysly.

Na druhém konci haly se k dvojici otočilo několik postav v pláštích, jejichž tváře ukrývaly bílé masky. V jejich rukách se objevily dýky a těžká páčidla. Oba odvážlivci zamířili neohroženě vpřed a místnost ozářily výstřely z revolveru, když gentleman zahájil palbu…

Chtěli byste se stát hrdiny románů a filmů? Vydat se po stopách hraběte Drákuly, zažít mrazivou hrůzu z přítomnosti strašlivého ne-mrtvého a vzrušení z pronásledování zlovolného nepřítele? Po boku velkého detektiva Sherlocka Holmese řešit případ záhadné vraždy? Nocí se prohání Frankensteinovo Monstrum, vlkodlaci puštění z řetězu a cestami projíždějí elfí rytíři ze Země kouzel… a vy se můžete stát součástí těchto příběhů a přitom zažít příjemné a zábavné odpoledne!

Jak? Přijďte si zahrát v neděli 14. dubna 2013 od 13:00 v pražském herním klubu Mephit na Smíchově Příběhy Impéria - českou příběhovou hru, která se odehrává v devatenáctém století, kde kouzla proudí viktoriánskou Anglií. Není potřeba hru znát, rádi vám vše na místě ukážeme a vysvětlíme. Hraní je zdarma. Herní klub Mephit se nachází na adrese Arbesovo náměstí 14, jednu zastávku tramvají od Anděla. Web: www.mephit.cz . Hraní Příběhů Impéria má omezenou kapacitu. Na akci se přihlásíte a další informace získáte emailem na mephit@mephit.cz.

  • Co: Příběhy Impéria – herní odpoledne
  • Kdy: 14. 4. 2013, od 13:00 (předpokládaný konec okolo 20:00)
  • Kde: Herní klub Mephit, Arbesovo náměstí 14, Praha 5
  • Vstupné: zdarma, nutná rezervace místa kvůli omezené kapacitě
  • Web: www.mephit.cz
  • Kontakt: mephit@mephit.cz

Přidat komentář