POZVÁNKA: Prach a Broky budou online ke shlédnutí od 5.srpna. Tvůrci to oslaví Loupežnickým bálem

Článek od: Redakce - 02.08.2016

Už od Vánoc mohli diváci shlédnout v několika desítkách kin nový český nezvislý film Prach a Broky. Tahle drsná hodinová pohádka se však zdaleka nepromítala ve všech městech, a tak fanoušci jistě ocení, že se 5. srpna film uveřejnění online.

A to není všechno. Kulturní spolek Rosenthal, který za filmem stojí, se rozhodl to oslavit ve velkém stylu a v den uveřejnění svolal Loupežnický bál!

 

Ten by se sice měl konat v hostinci uprostřed divokých brdských lesů, to ale není zrovna praktické, a tak organizátoři zvolili místo, kterése k tomu alespoň přibližuje; bál proběhne v Praze v Pavilonu Grébovka v Havlíčkových sadech, a to 5.srpna od 19:00.

Na této mimořádnéudálosti se budou vyskytovat všichni tvůrci filmu, ale takév šichni herci ve svých filmových kostýmech. Návštěvníci jsou vyzváni, aby i oni dorazili v kostýmu - kdo přijde v loupežnickém úboru, dostane vstup zdarma. Jako hlavní bod programu je závěrečná projekce filmu pod širým nebem na čelo Pavilonu a jeho zveřejnění online.

 

A o čem film vlastně je? Prach a Broky se točí okolo krásné, ale kruté Hraběnky, a jejím střetem s bandou sedmi loupežníků, mezi nimiž jsou i taková esa jako Lotrando nebo Rumcajs.  Tvůrci vsadili na estetiku klasických českých pohádek, kteráje spoje nás akčními bitkami a drsnějším příběhem tarantinovského ražení- zkrátka taková pohádka pro dospělé.

 

Aktuality o Loupežnickém bále můžete sledovat na FB události.

Přidat komentář