Ediční plán nakladatelství Mytago na poslední čtvrtletí 2018

Článek od: Redakce - 07.10.2018

Ediční plán nakladatelství Mytago na poslední čtvrtletí 2018

SAMOSTATNÝ ROMÁN:
Hanina Veselá: Krev teče vždycky červená
Anotace:
Doby, kdy Plavena byla chudou rybářskou zemí, jsou dávno pryč. Dnes je z ní koloniální velmoc s císařem jako jediným svrchovaným vládcem. Ačkoliv ve stínu jeho majestátu blednou samotné hvězdy, i on jednou zemře. A co se stane pak? Za koho se postaví armáda? Jak se zachová mocná pozemková aristokracie?  Co udělá vlivná klika magiků z Východluní?
Když dvůr začíná připomínat harém, vraždy a intriky jsou pro šlechtice rutinní záležitostí a mír je křehký jako sklo, přichází čtyři hrdinové. Princezna Sagjidara uprostřed rodových povinností snící o cizokrajných dálkách. Telepatka Magnólie, která má naopak dobrodružství plné zuby a touží po klidném životě. Plavenský arcimág Zvin zajímající se pouze o výzkum psioniky. A nakonec záhadný mistr Jagoda, který chce jediné. Hlavu svého nepřítele na podnosu z athorského stříbra. Zdálo by se, že neexistují odlišnější jedinci. A přesto mají nejméně jednu věc společnou. Je jí krev, protože ta teče z každé rány a její barva je pokaždé
stejná. Vždycky červená. 
Vychází v říjnu.
Knihu se slevou a bonusy si můžete objednat v předprodeji: https://www.fantasyobchod.cz/krev-tece-vzdycky-cervena

Vazba: pevná
Obálka: Martina Pilcerová
Ilustrace: Kristina Haidingerová
Mapy: Lukáš Bunny Králík
Počet stran: 640
Web: www.haninavesela.cz
https://www.facebook.com/Hanina-Veselá-spisovatelka-a-fotografka-214474438976621/

 

FANTASY ZE SVĚTA LONE WOLF:
Joe Dever & John Grant: Stíny nad řádem Kai
Anotace:
Pouze národ Sommerlunďanů vzdoruje armádě temnoty a podmanění Magnamundu. V čele zoufalého odboje stojí řád Kai a jeho spojenci, čarodějové Bratrstva Křišťálové hvězdy. Vzpurný čaroděj Vonotar však zradí Bratrstvo a ze vzdoru spojí své síly s Temným pánem Zagarnou. Společně ničí vše, co se jim postaví do cesty, a rozpoutají nejzuřivější invazi, jaké byl kdy Sommerlund svědkem.
První díl epické série ze světa legendárních gamebooků o Lone Wolfovi – Osamělém vlkovi
Vychází v listopadu.

Vazba: brožovaná
Překlad: Alena Švomová
Obálka: Ondřej Hanzlík
Web LW wiki:  http://magnamund.cz/wiki/

 

POSTAPO:
Felix A. Münter: The Rising – Bitva
Anotace:
Civilizace tak, jak ji známe, zmizela v hlubinách minulosti. Několik desetiletí po celosvětovém kolapsu získá skupinka přeživších datové paměti, které mohou lidstvu vrátit ztracenou naději. Dopraví je do záhadného Institutu 18, tím však jejich cesta nekončí. Data totiž mohou být klíčem k takřka neomezenému zdroji v pusté krajině nesmírně cenné elektrické energie.
Zdá se, že nový začátek je na dosah ruky. Objevy takové důležitosti ovšem zřídka zůstanou bez povšimnutí. Když se o datech dozví bezohledný generál Banner, zrodí se mu v hlavě zrůdný plán. Netrvá dlouho a obě strany se střetnou ve zničujícím boji.
Válka o budoucnost lidstva právě začíná!
Vychází v listopadu.

Vazba: brožovaná
Překlad: Michal Smrkovský
Obálka: Ignacio Bazán Lazanco
Více informací zde: http://www.mytago.cz/book_category/postapo/

 

  GAMEBOOKY:
Joe Dever: Lone Wolf, Zajatci času
Jsi Lone Wolf – Osamělý vlk, poslední z mistrů řádu Kai. Obelstěn Temným pánem Gnaagem jsi byl uvržen Branou stínů do přízračného světa Daziarnu. Právě zde se nachází další dva Kameny vědění, které musíš najít, abys mohl obnovit řád Kai v jeho bývalé slávě.
Dokážeš splnit svůj úkol, nebo se staneš navždy vězněm prázdnoty cizího světa? Rozhodni o svém osudu v tomto vzrušujícím příběhu!
Dobrodružství Lone Wolfa představují unikátní interaktivní sérii, v níž se každý čtenář stává hrdinou a sám rozhoduje o průběhu napínavého příběhu. Každou epizodu lze hrát samostatně, nebo je lze zkombinovat a získat tak fantastický RPG epos.
Kniha obsahuje krom hlavního příběhu i bonusové dobrodružství.
Vychází v listopadu.

Vazba: brožovaná
Obálka: Alberto Dal Lago
Ilustrace: Richard Longmore
Web: http://lonewolf.mytago.cz
https://www.facebook.com/gamebooklonewolf/

 

Christian Sussner,‎ Florian Sussner, Měsíční oheň
Anotace
O stvoření, které tě napadlo, vyprávějí anmarské legendy. Nazývají jej Služebník stínů. Dokud budeš živ, bude ti v patách.
Uvrhli na tebe temnou kletbu havrana. Jen ty sám ji můžeš zlomit…
Vydej se na cestu do nepoznaných a nebezpečných krajů. Probojuj se až k posvátnému orákulu v srdci pralesa. Služebník stínů, vlkodlaci a černé víly si už brousí zuby!
Překonej nejednu nástrahu a na konci své cesty staň tváří v tvář nejtemnějšímu čaroději, jakého Anmar kdy poznal!
Připravujeme.

Více informacích o našich knihách: www.mytago.cz
https://www.facebook.com/mytago.cz/

Přidat komentář