PR: CONiáš 2010

Článek od: Míla Linc - 29.08.2010

CONiáš, který se usídlil v Městské knihovně v Praze, se letos odehraje již počtvrté. Každý ročník jsme spojili společným tématem – loni jsme se zaměřili na Prahu ve fantastických světech, předloni na strach v našich srdcích. Letos CONiáš přiléta na dračích křídlech.

Draci vás budou provázet po celou dobu conu. Čekají vás zajímaví hosté (například Petr Janeček, Pavel Renčín, Jiří W. Procházka, Vlado Ríša a mnozí další), přednášky, besedy, hry, soutěže, výstava, hudba i film, pokřtíme zbrusu novou knihu od Jana Pohunka Temní ilumináti a rozsáhlá antologie Legendy: Draci. Určitě připravíme i další překvapení, takže se můžete těšit.

Dostanete se k nám snadno – CONiáš se odehraje v sobotu 18.9. 2010 v Ústřední knihovně MKP (Mariánské náměstí 1, Praha 1) – pokud vejdete hlavním vchodem, sestupte po schodech k sálům. A tam se už určitě neztratíte.

Pro čtenáře MKP je vstup zdarma, ty ostatní to bude stát přesně tolik, kolik by dali za novou průkazku, tj. 80 Kč (použitou vstupenku je možné v jakékoli pobočce MKP vyměnit za čtenářský průkaz s nastavenou platností na dva měsíce zdarma). Program začíná v 10:00 a skončí v podvečerních hodinách promítáním filmu. Více informací o programu i o samotném conu naleznete na adrese http://www.mlp.cz/conias10.

Přidat komentář