AKCE: Con na vrbě II

Článek od: Míla Linc - 27.04.2011

První květnový pátek bude opět patřit zejména českým autorům spřáteleným s nakladatelstvím Straky na vrbě. Ve smíchovské pobočky Městské knihovny v Praze na vás čeká další z tradičních jednodenních mini conů.

Con na vrbě II. (někdy také říkáme „druhý strakocon“) se odehraje tedy v pátek 6.5.2011 od 15:00 do 19:00 ve smíchovské pobočce Městské knihovny v Praze (Nám. 14. října 15, Praha 5, deset minut pomalou chůzí od stanice metra Anděl).

Hlavním bodem programu bude křest antologie Žoldnéři fantasie s podtitulem Dálnice ke všem čertům. V něm naleznete nejlepší povídky z druhého ročníku stejnojmenné soutěže. Tím ovšem křty nekončí: druhou knihou, jíž se dostane této cti, bude Dračí mor Jany Rečkové. Kniha je ze stejného světa jako povídka "Hic sunt dracones"  ze sborníku Legendy: Draci. Text románu je ale posunut několik staletí do minulosti dračího světa a nenavazuje přímo...

Kromě toho na vás čekají další hosté: Martin D. Antonín, Tomáš Bandžuch, Vlado Ríša a další. Prostor bude i na dotazy ohledně fungování nakladatelství a nejspíš se dočkáte i nějakého dalšího překvapení.

Po skončení programu následuje přesun do příjemného prostředí restaurace Cere, kde bude následovat neformální část programu (jídlo, pití, přátelský hovor s přítomnými).

Takže: pátek 6.5.2011 od 15:00; a pro ty, kterým přijde cesta do Prahy kvůli téhle jedné akci málo, může být lákadlem i možnost v conování pokračovat sobotním Eroticonem.

Míla Linc

Přidat komentář