PR: Mass Effect odhaluje multiplayer

Článek od: Anonym - 15.10.2011

Galaktická válka se rozpoutá na nových frontách a platformách, včetně kooperativního multiplayeru pro čtyři hráče.

Praha – 12. října 2011 – Studio BioWare a společnost Electronic Arts dnes oznámily nový systém Mass Effect 3: Galaxy at War jako první multiplayerový režim pro více hráčů v rámci úspěšné série Mass Effect. Hráči budou bojovat o záchranu galaxie proti starobylé mimozemské rase Reaperů, a to jak v kampani pro jednoho hráče, tak i v kolekci dalších her a aplikací značky Mass Effect.

Postup zaznamenaný v každé části systému, včetně nového režimu pro více hráčů, se přímo promítne do hlavní kampaně. Zde velitel Shepard díky tomu získá další posily, aby mohl jednou provždy porazit zákeřné Reapery. Systém Mass Effect 3: Galaxy at War se bude aktivovat prostřednictvím kódu Online Pass, přiloženém ke každé nové kopii hry Mass Effect 3. Online Pass pro Mass Effect 3 bude také možné zakoupit zvlášť pro Xbox 360 a PlayStation 3.

V multiplayeru je nejen skvělý bojový systém a bohaté možnosti nastavení, ale celý režim představuje další způsob zapojení hráčů do boje proti Reaperům v kampani,“ říká Casey Hudson, výkonný producent série Mass Effect.

Multiplayer v Mass Effect 3 s kooperativním režimem pro čtyři uživatele postaví hráče do role příslušníků jednotky speciálních sil, kteří jsou vysláni k ochraně zdrojů a prostředků, jež mohou pomoci ve válce proti Reaperům. Hráči si budou moci vybrat jednu ze šesti různých tříd a ras lidí, Kroganů, Asariů, Drellů, Salarianů a Turianů.

Multiplayer a další komponenty systému Mass Effect 3: Galaxy at War nabídnou hráčům alternativní způsoby vedení rozhodujícího konfliktu s Reapery. Nový systém je také propojí pomocí účtů na sociální síti BioWare (BioWare Social Network), odkud bude možné čerpat nejnovější zprávy o Mass Effect 3astahovat nový obsah a dodatky.

Série Mass Effect získala na celém světě přes 200 různých ocenění a patří mezi jedny z nejslavnějších sérií v historii videoher. Mass Effect 3 vyjde v Česku a na Slovensku 9. března 2012 ve verzích pro Xbox 360, PlayStation 3 a PC. Další informace o Mass Effect 3 najdete na webu www.masseffect.com nebo na česko-slovenské komunitní stránce na sociální síti Facebook www.facebook.com/masseffect.czsk.

Přidat komentář