PR+LITERATURA: Petra Neomillnerová, Tanec s carevnou (Tina Salo 6)

Článek od: Anonym - 16.04.2013

Nakladatelství Brokilon uvádí na trh další knihu z upírské serie nejpopulárnější české autorky fantastiky Petry Neomillnerové.  Serie je také předlohou pro připravovaný  film produkce Film Brigade. Série nespadá jen do kategorie paranormálních romancí, ale obsahuje i prvky detektivního příběhu a akční fantastiky.

Tina Salo je upírka, velmi specifická upírka, které nevadí denní světlo a ze všeho nejvíc miluje zahálčivý „klubový“ život v současné Praze, povalování v posteli a upírské „badboye“. To všechno je jí však dopřáno jen málokdy, i v románu Tanec s carevnou ji hned v úvodu vyštve z teplého lože zásahová jednotka a Tině i jejímu partnerovi nezbývá nic jiného, než uprchnout z Čech a vydat se za polární kruh do nehostinné tundry, kde se momentálně nachází jádro jejich problémů.  V depresivním Norilsku, městě s největší koncentrací současných i bývalých vězňů na metr čtvereční, pak Tina odhaluje další z tajemství své rodiny.

Petra Neomillnerová, spisovatelka a žurnalistka, debutovala v roce 2002 v Pevnosti  povídkou“ Ta, kterou smějí sedlat jen bohové“, od té doby má na kontě  22 vydaných knih, románů z oblasti fantastiky, povídkových sbírek  i populárně naučných publikací o magii. V současné době se věnuje tvorbě literatury pro děti a mládež. Spolupracuje s nakladatelstvími Brokilon, Albatros a Epocha.

Anotace:

Šestá kniha série Tina Salo.

Velké Rusko, matička Moskva a tundra kolem Norilska, tam se ztratí víc, než jen jedna upírka.
Tina s Kayem musí opustit vlídnou náruč města na Vltavě, a tak se vydávají na Sibiř hledat uneseného Timoteje. Na Sibiř míří i Dyre a za polárním kruhem se Tina setká s rodinou - s celou rodinou...

Tanec s carevnou
Neomillnerová, Petra

Nakladatel: Brokilon
Obálka: Koutmedia
Redakce: Robert Pilch
Rok vydání: 2013
Počet stran: 224
Rozměr: 125 x 200
Provedení­: paperback
Cena: 238 Kč

Přidat komentář