Vánoční tipy z nakladatelství Epocha

Článek od: Redakce - 21.12.2020

Pořád vám chybí nějaký ten dáreček? Zkuste nabídku nakladatelství Epocha, které vám kromě čtení nabídne i další milé drobnosti, co potěší nejednoho čtenáře.


Tematické balíčky potěší každého milovníka knih! Knihy, voňavé čaje, hrníčky, svíčky a další drobnosti jsou připravené ve výběru pro malé i velké čarodějky, pro čtenáře pohádkových knih Miroslava Švandrlíka a na své si přijdou i milovníci fantastiky. V dárkových balíčcích najdete to nejlepší od Františka Kotlety, Kristýny Sněgoňové, Romana Bureše a dalších autorů.

 

Humoru je v životě třeba. Své o tom ví i Albrecht Smuten, autor sarkastických kočiček Pac a Pussy, které v jednoduchých stripech komentují současné dění, život, náboženství a celkově vše, co kolem nich projde. První kniha se v letošním roce dočkala pokračování, které nepochybně ocení nejen milovníci koček. Kromě samotných knih pořídíte i trika, hrníčky nebo skvělé pexeso.

 

Dobrodružných pohádek pro větší děti není nikdy dost, zvlášť, když za nimi stojí ostřílený autor František Petran, kterého milovníci fantastiky znají jako Oskara Fuchse. Černí husaři jsou příběh pro všechny čtenáře od 9 let, kteří se nebojí zažít radosti a strasti, potyčky s magií nebo bitvu s démonem o záchranu světa s elitními císařskými vojáky!

 

Série Legie, space opera z autorského světa Františka Kotlety a Kristýny Sněgoňové, je horkou novinkou letošní zimy. První dva díly, Operace Thümmel a Amanda, jsou právě v prodeji a zavedou vás mezi mimozemšťany, vesmírné koráby a posádku lodi Kraksna, která se snaží přežít ve víru událostí. Ke knihám můžete pořídit i tematické hrníčky, placky nebo trika.

 

Nevybrali jste? Navadí
Naši autoři pro vás připravili svá vlastní knižní doporučení, v nichž se můžete inspirovat! Na našem blogu najdete tipy od Petry Kubaškové, Romana Kodeta, Františka Kotlety nebo Kristýny Sněgoňové!

Přidat komentář