Novinka z nakladatelství EPOCHA: Jiří Pavlovský, Slepý hon

Článek od: Redakce - 06.06.2024

Dlouho očekávané a již skoro oželené se opravdu naplňuje a Felixova parta znovu přichází na scénu! Slepý hon si někteří z nás již přečetli, protože původně vyšel jako součást sborníku Legendy české fantasy II v roce 2015. Jenže to nemění nic na tom, že teď vychází příběh jako samostatná kniha se slušivou úpravou obálky ve střihu celé první série Kladiva a všichni ctitelé si jistě rádi tenhle kousek zařadí do knihovny pěkně k ostatním. A co je na tom vůbec nejlepší? Přece fakt, že již brzy! se dočkáme zbrusu nového prvního dílu druhé série a konečně se dozvíme JAK TO BYLO DÁL. A zatím... si můžeme zahrát na honěnou. Jen si dejte pozor, protože s Felixem, Vincencem, Walterem a Klaudií není nikdy nic jen tak na hraní!

Anotace:
Začalo to docela nenápadně – hrou na slepou bábu, která nabrala dost temný nádech. Ale osleplé děti byly jen začátek. Brzy začne do našeho světa pronikat naštvaná minulost, po ulicích řádí podivní zabijáci a mrtvých přibývá. Tým Felixe Jonáše vyráží do akce proti hrozbě, která přesahuje nejen jejich síly, ale i chápaní. Kdo by kdy řekl, že největším ohrožením našeho vesmíru jsou Erben a Němcová.

Samostatný příběh ze světa Kladiva na čaroděje! Kladivo na čaroděje vás zavede do našeho světa, jak ho neznáte… a jak ho ani netoužíte poznat. Alespoň ne na vlastní kůži. Světa magie, temných přízraků, oživlých mrtvol, zabijáků, démonů, psychopatů, nekrofilů, upírů – a to mluvíme jen o kladných hrdinech. Ti, proti kterým bojují, jsou ještě mnohem horší…

Všechno, co byste chtěli vědět o Kladivu na čaroděje a dá se najít na sardenských stránkách, můžete prolistovat ZDE.


Jiří Pavlovský
Slepý hon (Kladivo na čaroděje)

Nakladatelství Epocha
vazba - brožovaná
125 x 195 mm, 136 stran
147. svazek z edice Kladivo na čaroděje
ISBN / ISSN: 978-80-278-0196-1 EAN: 9788027801961
kniha 179 Kč

Přidat komentář