SOUTĚŽ: o Kotel strachu: VYHODNOCENÍ

Článek od: Redakce - 21.02.2017

Gamebooková soutěž je za námi a jaká byla správná odpověď? V nakladatelství Mytago dosud vyšlo devět dílů série.

A výhercem se stal:

Petr BOUDA z Brna

Gratulujeme!


Tento týden pro vás máme soutěž o gamebook, takže kdo má rád aktivní účast na čtenářském zážitku, nechť nám odpoví a při troše štěstí si může užít Kotel strachu.

Jsi Lone Wolf. Klášter, ve kterém jsi se učil dovednostem rytířů řádu Kai, byl zničen drtivým útokem Temných pánů. Ty jediný jsi přežil. Přísahal jsi pomstu, ze všeho nejdříve však musíš vyrazit do Holmgardu a varovat krále před hrozbou války. Služebníci Temných pánů tě však neúnavně pronásledují a každé otočení stránky znamená nové nebezpečí. Pečlivě si vyber své schopnosti a zbraně - budou ti pomáhat na nejděsivější a zároveň nejfantastičtější výpravě tvého života.”

Dobrodružství Lone Wolfa představují unikátní interaktivní sérii, v níž se každý čtenář stává hrdinou a sám rozhoduje o průběhu napínavého příběhu. Nakladatelství Mytago  připravuje vydání všech dílů této legendární gamebookové série a to v novém rozšířeném vydání.

O poslední vydaný gamebook Kotel strachu (Mytago, 2016) si můžete zasoutěžit.

K tomu, abyste si mohli tento gamebook zahrát, stačí zodpovědět na jednoduchou otázku:

  • Kolik dílů ze série Lone Wolf u nakladatelství Mytago dosud vyšlo?

Svoje odpovědi posílejte do nedělní půlnoci 26.2.2017, svoje odpovědi posíljete na známou adresu sardensoutez@centrum.cz, do předmětu napište Lone Wolf a nezapomeňte na svoje jméno a korespondenční adresu.

Těšíme se na vaše odpovědi!

 

Komentáře

Odpověď byla smazána. Pokud chcete soutěžit, piště prosím na mailovou adresu, uvedenou v textu. Děkujeme:-)