SOUTĚŽ: Avengers - VYHODNOCENÍ

Článek od: Monika Slíva - 08.05.2012

Uplynulý týden byl skutečně skrz nazkrs Avengerský. Soutěžilo se nejen o komiksy, ale také o volňásky na předpremiéru samotného filmu v kině IMAX a mohli jste si přečíst i několik článků a recenzí, tak či onak souvisejících se mstitelským universem.

Dnes tedy konečně také vyhodnocení soutěže o komiksy a to hlavní, jejich výherci! Než vám je však prozradíme, nejprve níže zmiňovaná "anketa" oblíbenosti hrdinů u našich soutěžících a zároveň odpověď na třetí soutěžní otázku: v čele se usídlil Iron Man s 19 hlasy, za ním Thor s 9 hlasy, třetí místo si nárokuje Hulk se 6 hlasy a po nich následují Captain Amerika (5) a Black Widow (4) a po jednom získali Hawkeye, Scarlet Witch a Austin.

Kdo je režisérem tolikrát skloňovaného filmu jistě všichni víte: Joss Whedon

A odpověď na 2. otázku mohla být a byla též velmi různorodá. Jakákoliv kombinace následujících (a mnoha dalších) jmen byla správně: Iron Man, Thor, Hulk, Hawkeye, Black Widow, Captain America, Ant Man, Wasp, Spiderman...

No a konečně to nejdůležitější a tím jsou dnešní výherci, celkem tři:

Richard Hranička
Avengers: Do boje!

Martin Swider
Ultimates: Nadčlověk
Ultimates: Národní bezpečnost

Veronika Velechová
Ultimates 2: Bohové a monstra
Ultimates 2: Jak ukrást Ameriku

 

Výhercům přejeme superhrdinské čtení a všem (co nevyhráli i těm co vyhráli) doporučujeme sledovat naše stránky. Již v těchto okamžicích běží další soutěž o zajímavou knihu!!

 


Jak známo, vše souvisí se vším! A ne jinak tomu je v našem knižně-filmovém sci-fi, fantasy a "tak všelijak podobně" rybníčku. Za pár dní vtrhnou do kin filmoví Avengers a podle trailerů se máme na co těšit. Pojďme si to čekání zpestřit soutěží, do které nám ceny věnovalo nakladatelství BB art, a protože jeden Avenger, žádný Avenger, budou tentokrát mít radost ze svých správných a vylosovaných odpovědí hned TŘI výherci najednou!!

Tři výherci, tři ceny, tři soutěžní otázky:

  1. Kdo je režisérem souvisejícího filmu, který má v Čechách premiéru 3. května 2012?
  2. Napište alespoň tři nejznámější hrdiny, kteří se objeví ve filmu, nebo v soutěžních komiksech.
  3. Kterého z Avengerů máte nejraději?

A jaké na vás čekají ceny? Šťavnaté a krásně barevné:

Na vaše odpovědi se na adrese sardensoutez@centrum.cz těšíme do středeční půlnoci 2. května 2012, do předmětu uveďte Avengers, nezapomeňte připojit vaše jméno a korespondenční adresu. A pokud budete vylosováni (a i když nebudete :-), můžete si zpestřit čekání na pošťáka návštěvou zábavné a úderné partičky v kině.

Komentáře

Odpovědi byly smazány - pokud chcete do slosování, musíte nám poslat e-mail!!!

Děkujeme za pochopení.

Redakce

Psát odpovědi se nesmí, ovšem u této soutěže bych možná udělal jednu speciální vyjímku (když je to taková nabušená speciální soutěž).

Myslím, že můžete vesele posílat svoje oblíbené Avengery i sem do komentářů :)

Ale pamatujte si i do budoucna, že odpovědi se posílají vždy na náš soutěžní mail! Poslední dobou, mi přijde, že se nachází víc lidí, kteří na to zapomínají ;)

Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.

Čistě pro informaci všech, koho by to mohlo zajímat: zatím ze 36 došlých odpovědí na 3. otázku bezkonkurenčně vede v oblíbenosti IRON MAN a za ním (o celou polovinu hlasů) se drží THOR.

Samozřejmě se na konci dozvíte, kdo z naší malé ankety vyšel jako vítěz:-)

Ostrou mysl i tužku všem, přeje M

Přidat komentář