Nový titul z nakladatelství Epocha

Článek od: Redakce - 21.11.2018

Hitokiri – legendární ostří, které stíná hlavy démonům

Michael Lindner neprožívá zrovna svoje nejlepší období. Od chvíle, kdy otevřel kletbou chráněný hrob slovenského velmože, aby se zmocnil bájného pokladu, vězí až po uši v problémech. V patách má nejen naštvané čaroděje, oživlé mrtvé a nájemné zabijáky z řad démonů, ale také antimagickou sekci, které už s jeho kousky došla trpělivost. Když Lindner získá, víceméně omylem, meč zvaný Hitokiri, vypadá to, že konečně našel klíč k řešení všech svých problémů. Čepel této zbraně vykoval legendární Muramasa Sengo speciálně pro boj s netvory a bytostmi, které považují lidi za vítané zpestření jídelníčku. Jenže k ovládnutí Hitokiri jsou potřeba zkušenosti a čas. Michaelovi se však nedostává ani jednoho…

Kniha Hitokiri je k dostání na pultech knihkupectví a vychází též jako e-kniha. Čtenáři si ji ale mohou pořídit i na knižních e-shopech, s 25% slevou přímo na stránkách Nakladatelství Epocha:
http://epocha.cz/detailknihy.php?id=905

Info o knize

Titul: Hitokiri
Autor: Oskar Fuchs
Ilustrace: Žaneta Kortusová
Obálka: Lukáš Tuma
Formát: 110 x 180, měkká vazba
Vydání první, 384 stran
Cena: 299 Kč tištěná, 179 Kč e-kniha
Nakladatel: Nakladatelství Epocha
ISBN: 978-80-7557-142-7

https://www.facebook.com/FantastickaEpocha
http://www.facebook.com/nakladatelstvi.epocha

O Nakladatelství Epocha
Nakladatelství Epocha se zaměřuje především na literaturu faktu a historii, velký prostor je však věnován i beletrii a titulům v žánrech fantasy, sci-fi a horor. Více informací se dozvíte na www.epocha.cz. Většina produkce Nakladatelství Epocha je dostupná rovněž ve formě e-knih.

Přidat komentář