PR: Fanoušci legendárního Star Treku opět v Praze

Článek od: Redakce - 27.07.2010

Už po páté se fanoušci fenoménu Star Trek setkají v Praze. Pátý ročník oblíbeného conu konajícího se 4. září 2010 v Praze opět slibuje nabitý program.

Vedle tradičních přednášek, panelových diskusí a v neposlední řadě divadelních představení se mohou návštěvníci těšit například na diskusi s popularizátorem kosmonautiky v ČR Antonínem Vítkem nebo na oblíbenou talkshow s českými hlasy startrekových hrdinů. Svou účast přislíbili ostřílení dabéři Pavel Soukup, Bohdan Tůma, Jana Musilová (mimo jiné také hlas agentky Scullyové z Akt X) a další. V jednání je rovněž talkshow s Vladimírem Remkem, prvním českým kosmonautem.

CzechTrek si získal skvělou pověst i díky zahraničním hostům. Letos pozvání přijala americká herečka Nana Visitor, jež si v sérii Deep Space Nine střihla jednu z hlavních rolí, majora Kiru Nerys. Jak je zvykem, na řadu přijde panelová diskuse (v níž zcela jistě nebude o zábavu nouze), focení a autogramiáda.

V rámci CzechTreku bude, ostatně jako v předchozích ročnících, uveden jeden z celovečerních filmů Star Trek, tentokrát půjde o exkluzivní českou kinopremiéru čtvrtého filmu Cesta Domů nominovaného na čtyři Oscary.

Celý tým CzechTreku se bude těšit na vaši účast, pět korun z každé vstupenky bude věnováno na konto Ligy proti rakovině.

Zůstaňte naladěni.

Více informací na www.czechtrek.cz.

Komentáře

Ahoj, to bude asi preklep??? :) Prvni cesky kosmonaut je Vladimir Remek, pokud me pamet neklame...

captcha - snad to napopate uhodnu

Přidat komentář