Já jsem od něj jako první viděl Memento, i když tehdy jsem to těžce nepochopil a nějaký Nolan mi vůbec nic neříkal. O tom, že natočil Insomnii, která pořádně mrazila, jsem se dozvěděl relativně nedávno. Teprve, když jsem viděl prvního Batmana, jsem si řekl: "Hm, Nolan. Ten pán umí, má toho víc?" Druhý Batman byl třešnička na dortu na třetím jsem byl v kině a myslel jsem, že se počůrám, jak awesome to bylo! No a Inception... to je na samostatný článek :D. Pamatuju si, že jsem to napoprvé úplně nepochopil, moc vrstev najednou a stíhat je všechny bylo trochu těžké. Ale brečel jsem u toho. To poslední zakývání káči ve mně tak moc hnulo, že jsem se slzám ani nemohl bránit. Ano, zakývala se! Ne, že ne! :D