Z rebelky jsem byl poměrně nadšený  a odpočinul jsem si u ní. Soundtrack už jedu k práci druhý den (Ta vondráčková tam nakonec nebyla ne?) :) A jsem rád, že dabing je lepší než v ukázce. 

Každý národ má takové politiky jaké si zaslouží -> Svůj svět si musíme zasloužit!