Tohle je krásná knížka, skvěle napsaná - opravdu to působí, jako by své příběhy sepsalo postupně šest různých hrdinů a každý z nich si vás získá a každému držíte chtě nechtě palce... a já lituji jen toho, že jsem po ní sáhla až na základě shlédnutí traileru k filmu, a pak taky toho, že z marketingových důvodů nakladatel použil obálku s fotkou z filmu. K tak nádhernému příběhu mi prostě ty profláklé filmové obličeje nesedly. Teď po přečtení se na ale na ten film moc těším :-)