Ja som ju síce videla, ale nevidela som žiadny nápis "zober si ma"... bola by som ju vzala aspoň sestre, nech ju má tiež. Tú svoju som si kúpila ešte dávno-pradávno na Literárnych revoch, mám ju aj s autogramom :-)