LITERATURA: Prázdninové čtení

Článek od: Redakce - 12.07.2018

Jedna šestina prázdnin už je za námi a my jsme se rozhodli posbírat v redakci nějaká ta knižní doporučení. A že je z čeho vybírat. Je vidět, jak může skupina lidí tvořících jeden skvělý projekt mít naprosto rozdílný pohled na to, co je to letní odpočinkové čtení. Myslím, že si nejde nevybrat. 

RECENZE: Peter V. Brett - Tetovaný

Článek od: Renata Heitelová - 13.07.2010

Pohodlně se usaďte, dejte si kávu nebo čaj či třeba jen cumlací bonbon. Budu vám vyprávět pohádku, ne jen tak ledajakou, pohádku o třech dětech, k nimž byly sudičky zlé, přesto však děti nezalezly pod postel jako mnozí dospělí. Popraly se s nepřízní osudu, našly si svou cestu, aby nám ukázaly, že bez ohledu na nepodařený životní start lze vítězit a dávat naději ostatním... Takhle nějak by mohl vypadat úvod k románu Petera V. Bretta Tetovaný.

UKÁZKA: Peter V. Brett, Tetovaný

Článek od: Redakce - 03.05.2010

Noc co noc přicházejí s tmou jadrnci - démoni, kteří na sebe berou děsivou podobu i podstatu. Planou sžíravou nenávistí k lidstvu, vládnou nadpřirozenou silou a mocí. Po stovky let pozvolna vyhlazují lidské stádo, které se před nimi skrývá za magickými chranami - mocnými symboly, jejichž původ je zahalen...

Přihlásit se k odběru RSS - P. V. Brett