UKÁZKA: Keith R. A. DeCandido, Nova (StarCraft)

Článek od: Anonym - 27.08.2012

Dnešní informace je o akční sci-fi, kterou připravuje nakladatelství Fantom Print na závěr prázdnin. Jde o zcela samostatný, dějově ukončený příběh, nečekejte tedy žádnou novou sérii. Kniha vyjde předběžně 29.8.

UKÁZKA: Christie Golden, Soumrak (Starcraft – Sága temných templářů 3)

Článek od: Anonym - 22.11.2011

Závěrečná kniha trilogie Sága Temných templářů. Krátce po zdánlivé porážce temného archona Ulrezaje se Jake a Rosemary při útěku opravenou warpovou branou rozdělují. Rosemary spolu s ostatními uprchlíky dorazí na Shakuras, zatímco Jake je odkloněn jinam. Ale Jakeovi už nezbývá mnoho času, jejich nepřátelé se přeskupují a Zamařina esence musí být z Jakeovy mysli odstraněna dřív, než bude příliš pozdě. 

UKÁZKA: Christie Golden, Starcraft - Prvorození

Článek od: Anonym - 17.05.2011

Jake Ramsey - talentovaný archeolog s nepříliš světlými vyhlídkami do budoucna - dostal nečekanou šanci. Najali ho, aby vedl průzkum nedávno objeveného chrámu Xel' Nagů. Jake ví, že mu tento úkol otevře úplně nové možnosti. Veškeré jeho sny a tužby se však ztratí v záplavě mimozemských vzpomínek, když v chrámu najde tělo protosské Ochránkyně.

UKÁZKA: Aaron Rosenberg, Královna čepelí (Starcraft)

Článek od: Anonym - 18.11.2010

Dobrodružný akční příběh pod hlavičkou StarCraft nadchne nejen jeho "skalní" příznivce, ale také všechny čtenáře dávající přednost sci-fi žánru s napínavým dějem, novými světy a postavami, které zdaleka nejsou jen černobílé.

Přihlásit se k odběru RSS - StarCraft