Nový titul z vydavatelství OneHotBook

Článek od: Redakce - 15.03.2017

Pokračování fantastického románu Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti amerického spisovatele Ransoma Riggse, který rovněž zfilmoval režisér Tim Burton, vychází pod názvem Sirotčinec slečny Peregrinové: PODIVNÉ MĚSTO jako audiokniha v podání Viktora Dvořáka.

RECENZE: Ramson Riggs, Podivné město

Článek od: Petr Simcik - 10.12.2014

Ramson Riggs na sebe před dvěma lety upozornil zajímavou prvotinou na pomezí hororu a městské fantasy. Sirotčinec slečny Peregrinové byl postaven na podivných fotkách nalezených po všemožných bazarech půdách a podobně a byl tak poměrně spontálním dílkem, které díky fotografiím získalo punc zvláštnosti a výjimečnosti. Otázkou ale bylo, a položil jsem si ji ihned po dočtení prvního dílu, jak bude Riggsův styl vypadat, když tu spontálnost ztratí.

RECENZE: Ransom Riggs, Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Článek od: Slayer - 25.05.2013

Cesta k opuštěnému domu za městem byla lemována vysokými topoly. Tiše mne pozorovaly. Každičký krok, pohled či nenápadné otočení. Začínám ztrácet poslední nitky nervů. Realita se mi sype pod rukama a já s očima podlitýma krví vzhlížím k temnému nebi. Marně hledám Měsíc, který mne jako maják provázel celou cestu. Nikdy jsem se neměl vydávat na tuhle cestu. Najít legendami opředený Sirotčinec slečny Peregrinové bylo to nejbláhovější rozhodnutí, co jsem, kdy učinil. Stíny se přibližují a mé vědomí se pomalu, ale jistě vytrácí. Mé nejbláhovější rozhodnutí se stalo zároveň tím posledním.

Přihlásit se k odběru RSS - R. Riggs