Obrázek uživatele Jan Křeček

Historie

Členem již
12 let 7 měsíců

Moje příspěvky

Přibližně před rokem a osmi měsíci to začalo. Roční série tweetů s plánem o rok později vše publikovat, abychom zjistili, čím jsme před rokem žili. Tady je devátý díl z dvanácti.

Přibližně před rokem a sedmi měsíci to začalo. Roční série tweetů s plánem o rok později vše publikovat, abychom zjistili, čím jsme před rokem žili. Tady je osmý díl z dvanácti.

Vyrůstal jsem v 90. letech, tehdy se formoval můj vkus v oblasti fantastiky. Zásadní roli hrály i dva večerníčky.

Přibližně před rokem a půl to začalo. Roční série tweetů s plánem o rok později vše publikovat, abychom zjistili, čím jsme před rokem žili. Tady je sedmý díl z dvanácti.

Přibližně před rokem a pěti měsíci to začalo. Roční série tweetů s plánem o rok později vše publikovat, abychom zjistili, čím jsme před rokem žili. Tady je šestý díl z dvanácti.

Přibližně před rokem a čtyřmi měsíci to začalo. Roční série tweetů s plánem o rok později vše publikovat, abychom zjistili, čím jsme před rokem žili. Tady je pátý díl z dvanácti.

Přibližně před rokem a třemi měsíci to začalo. Roční série tweetů s plánem o rok později vše publikovat, abychom zjistili, čím jsme před rokem žili. Tady je čtvrtý díl z dvanácti.

Přibližně před rokem a dvěma měsíci to začalo. Roční série tweetů s plánem o rok později vše publikovat, abychom zjistili, čím jsme před rokem žili. Tady je třetí díl z dvanácti.

Nešel váš život někdy podle představ? Co kdyby vám někdo mohl splnit přání? Třeba by se všechno obrátilo a žilo by se lépe. Nebo byste se dostali do víru podivných událostí a aspoň byste měli o čem vyprávět. Jestli nechcete kupovat zajíce v pytli, než si budete něco přát, podívejte se na Dálnici 60.

Přibližně před rokem a měsícem to začalo. Roční série tweetů s plánem o rok později vše publikovat, abychom zjistili, čím jsme před rokem žili. Tady je druhý díl z dvanácti.

Stránky