REPORTÁŽ: Festival Fantazie 2013

Článek od: Marta Novotná - 18.07.2013

Psát tuhle reportáž je vlastně nesmysl. Účastníci mají plno vlastních zážitků a nezúčastněným budu jen těžko předávat pocit, že to bylo naprosto skvělé a nemůžu se dočkat příštího léta. A tak jen v krátkosti o letošní fantastické dovolené.

 

SLOUPEK: Festival Fantazie se blíží

Článek od: Martin Stručovský - 29.05.2012

Říká se, že když se vám něco hodně líbí, zapíše se vám to navždycky do paměti a budete na to vzpomínat ještě na stará kolena. Taky se říká, že ten con, který je fanův první a pokud se mu líbí, se mu zapíše navždycky do paměti a rád se na něj bude vracet. Inu, to je přesně i můj případ.

REPORTÁŽ: Festival Fantazie 2011

Článek od: Lament - 18.07.2011

Moc se netěšte, letos si z FF pamatuju jen málo. Jen takové záblesky. A co jsem dělala po nocích, toho si nejsem už vůbec vědoma. A věřím, že ostatní návštěvníci jsou na tom podobně. Nevím, proč mi přichází na mysl 2. sezóna True Blood. Nebyla letos na FF taky nějaká bakchantka?

PR+CON: NightCon 2011

Článek od: Anonym - 20.05.2011

NightCon je pokračovatelem úspěšné linie VampCon, která svým programem na téma upíři a vlkodlaci přispívala k rozšíření zaměření Festivalu fantazie od roku 2008. Letos jsme se rozhodli trochu rozšířit své pole působnosti a zaměřit se na horor obecně a vše, co se k němu vztahuje – upíři, vlkodlaci, zombies, démoni, magie a další s tím spjatá témata.

PR+CON: Harry Potter linie na FF 2011

Článek od: Anonym - 04.05.2011

Od 30. června do 5. července 2011 se na dalším ročníku Festivalu fantazie (největšího setkání sci-fi a fantasy fanoušků v Čechách) objeví i již tradiční linie Harryho Pottera. Hlavní program bude od 1. do 5. července a předcházet mu bude krátká sublinie Herní Potter, na které naleznete přednášky o nejrůznějších typech počítačových i deskových her, jejich krátké ukázky i zajímavé workshopy.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - FF