RECENZE: Letopisy Vukogvazdské družiny II

Článek od: Anonym - 14.01.2014

Duchové skal, vody a větru! Svitk,y čili Rukopisy takřečené Vukogvazdské družiny ráčily dorazit na pulty knihkupců zrovna v čase adventním, kdy pokoj a mír měly by prostoupit naše nitro. Písmáci, veršotepci vukogvazdští, znovu se svou kůži na trh ráčí jít a laskavé čtenářstvo svými příběhy pobavit i poučit, neboť návodové, kterak s lapky, vlky či démony bojovat, ve svitcích těchto obsaženy jsou.

RECENZE: Letopisy Vukogvazdské družiny I a II

Článek od: Jan Žlebek - 02.01.2014

„Čím jsme si takové utrpení zasloužili? Copak bájní rekové nespočinou po přemožení líté saně v náručí spanilé panny, zasypáni zlatem a slávou? Jenže tohle nebyla báje, my nebyli reky, o pannách jsme si nechávali zdát, a jediné, čím jsme tu mohli být zasyp

LITERATURA: TOP 10 nejlepších knih 2013 podle Jana Žlebka

Článek od: Jan Žlebek - 25.12.2013

Nej knihy roku 2013? Za sebe jsem měl poměrně jasno už někdy v květnu či červnu a není lepší důkaz o jejich kvalitách než to, že mne nadšení z nich s časem neopouští. Ba naopak sílí chuť se opět mezi jejich stránky ponořit. Vybíral jsem... pozor, teď vás překvapím... pouze z knih, které byly vydány letos a já je letos přečetl. Což je smůla třeba pro nádherný sborník Nejlepší science fiction a fantasy 2011. Ale dost canců a pojďme se podívat na mou soukromou síň literární slávy.

Přihlásit se k odběru RSS - J. Kravčík