KOMIKS: Brian Azzarello, Wonder Woman 4: Válka

Článek od: Ivet Křenková - 12.11.2020

Wonder Woman: Válka nabízí pokračování příběhu o Dianě, která je v této verzi nejen známou superhrdinkou, ale také dcerou vládce bohů Dia. Komiks plynule navazuje na předešlou Vůli a obsahuje sešity 19–23. Série scénáristy Briana Azzarella patří do projektu The New 52, ve kterém došlo k restartu některých příběhů o známých superhrdinech.

KOMIKS: Brian Azzarello - Eduardo Risso, 100 nábojů: 13 - Smůla

Článek od: Marek - 15.01.2019

Přijmeme-li za pravdivou lidovou moudrost, že kdo seje vítr, sklízí bouři, pak je třeba uznat, že série o stovce ran ji naplňuje zcela beze zbytku. Ba co víc, je na místě začít uvažovat o zanedbané včasné sklizni a uvědomění si, že tady všem přes hlavu přerostlo nefalšované tornádo, které spolkne všechny a všechno.

KOMIKS: Hellblazer: Smrť a cigarety - Konečná...

Článek od: Marek Keram Barányi - 17.04.2013

Je rozhodnuté. Je to nevyhnutné. Je to viac než isté. John Constantine zomrie. Celý týždeň ho trápili vízie a znamenia. Vo sne videl náhrobný kameň so svojím menom a dátumom úmrtia. Na ulici stretol pouličného speváka, ktorý spieval v mŕtvom Babylonskom jazyku, na stene toalety sa objavil nápis písaný čiernou krvou a tak podobne.

KOMIKS: Brian Azzarello, Hellblazer – Zamrznutí

Článek od: David P. Stefanovič - 01.01.2013

Stejně jako v minulém díle, i tentokrát drží Azzarello Constantina v Americe. Co taky v Anglii, když nátury a legendy amerických vidláků jsou tou pravou vodou na mágův mlýn. Nemusí se ani příliš snažit, podivnosti, hnusy a zlovolnosti kolem něj cirkulují jako mouchy sedající na lep...

PR+KOMIKS: Chytrá brutalita vládne komiksovému trhu

Článek od: Anonym - 19.10.2012

Jiří Pavlovský z vydavatelství Crew chytrou brutalitu charakterizuje jako: „Jsou to komiksy pro dospělé čtenáře, komiksová obdoba seriálů na HBO. V případě Hellblazera jde o drsnější protiváhu k Neilu Gaimanovi (Sandman). Jak by psal, kdyby byl místo poetického autora hospodský rváč. Víc politický, víc temný, víc zlý.“

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - B. Azzarello