Obrázek uživatele Matyáš Pařátek

Historie

Členem již
8 let 2 měsíce

Moje příspěvky

Zdravím z opuštěnýho ostrova, kde je vzácný připojení k netu. Venku nám pořádně topí a já se po dlouhý době ozývám. Protože vás nemůžu připravit o všechny ty bombový trailery z Comic - Conu.

I v letošním roce se budou filmaři rvát o naši přízeň, srdíčka a hlavně peněženky. Vybrali jsme x filmů, na které se těšíme nejvíc.

Velkopelý projekt Františky Vrbenské i nová role pro Johnnyho Deppa. Letem (fantastickým) světem je opět tu. 

Chystá se nová knížka od J. R. R. Tolkiena, ale i Červenákův Bivoj v pevné vazbě. 

Kdo se postaví proti Predátorovi? A která slavná herečka zatopí Defenders? 

Nová kniha od Tolkiena. Chuck Palahniuk v České republice. A to zdaleka není všechno. Nové Letem (fantastickým) světem je tu. 

Po tříleté pauze se do kin vrátil kapitán Kirk se svojí posádkou, aby bránili prapor filmové space opery. Ovšem od poslední Kirkovy akce se udála jedna velká změna. J. J. Abramse, který šel natočit sedmé Star Wars, vystřídal na režijní sesli Justin Lin.

Kdy vyjde v češtině nový Harry Potter? Jaký seriál se chystá podle tvůrce Hry o trůny? A už jste viděli nový trailer na další Star Wars? Že ne? Tak se pohodlně usaďte, začínáme. 

Nálož z Comic - Conu přichází 

 

 

Zatímco všichni upíráme pod tíhou trailerů svoje pohledy k filmům jako Star Trek nebo Sebevražedný oddíl, zcela neznámý David F. Sandberg pod produkční záštitou Jamese Wana ukuchtil horor Zhasni a zemřeš. A je to vskutku brilantní podívaná.

Stránky